fbpx

Müügitingimuste kehtivus

Müügitingimused kehtivad ellenrichard.com veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja ELLEN RICHARD DESIGN OÜ (edaspidi Veebipood ellenrichard.com) vahel kaupade ja teenuste ostmisel. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad ellenrichard.com  veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid. Veebipood ellenrichard.com jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel ellenrichard.com

 

Tagastamisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sooritatud ostust taganeda 14 päeva jooksul. Ostust taganemisega kaasnevad kulud (nt postikulud) tasub Tarbija ning tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemise eest vastutab Tarbija. Tagastamisel palume veenduda, et tootel on küljes tootesilt, toote ümber tootekott ja kasutada sama pakendit, milles toote vastu võtsite. Hoiame pakendi kasutuselt ühiselt kokku! Tagastamise palume saata või tuua Ellen Richard Design OÜ kontorisse, Kalaranna 8/12, Tallinn, 10415, tel +372 56942755, või lähimasse SmartPost pakiautomaati (Balti jaama turg).

Kui tagastatud toodet pole võimalik enam täis- või ostetud hinnaga müüa, on veebipoel õigus kahjustatud toode kliendile tagasi saata ning keelduda ostuhinna hüvitamisest. Kui Tarbija on toodet kasutanud mitte sihtotstarbeliselt või muul moel toodet vigastanud, ei ole veebipood ellenrichard.com kohustatud toodet parandama, välja vahetama või tasutud raha tagasi maksma. Kehtib ka juhul, kui toote kahju on tekkinud Tarbijast sõltumatul põhjusel. Otsus, kas toote kahju on tekkinud veebipood ellenrichard.com tehnilise vea pärast, või on Tarbija toodet valesti kasutanud, ütleb veebipood ellenrichard.com töötaja erialane pilk.

Kui tootel esineb kahe aasta jooksul tehnilisi probleeme (näiteks õmblustega), võib Tarbija pöörduda veebipood ellenrichard.com poole sooviga toodet parandada ilma selle eest maksmata. 14 päeva jooksul tagastatud toote eest makstud raha peab veebipood ellenrichard.com tagastama kliendile 3 tööpäeva jooksul peale tagastatud toote kättesaamist ja selle konditsiooni määramist.

 

Hinnainfo

ELLEN RICHARD DESIGN OÜ on käibemaksukohuslane ning kõik hinnad kodulehel on koos käibemaksuga. Ostudele lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile. Eesti piires on kohaletoimetamine alates 100€ ostusummast tasuta. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja ELLEN RICHARD DESIGN OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi. Veebipood ellenrichard.com jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel ellenrichard.com

 

Tellimuse vormistamine

Valige sobiv toode. Lisage soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „MINE MAKSMAˮ. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja makseviis ning vajutage lingile „Tellimuse ülevaadeˮ.  Valides makseviisiks “Maksa pangas”, saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV pank) või VISA ja Master kaartidega vôi PayPaliga. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 11.00−18.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 18, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

 

Müügilepingu jõustumine

Kauba müügilepinguga kohustub veebipood ellenrichard.com andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood ellenrichard.com poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood ellenrichard.com’le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest. Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole. Ellen Richard Design OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja ESTO AS-ile

 

Kohaletoimetamine

Eesti piires on kohaletoimetamine alates 100€ ostusummast tasuta. Toote tagastamisel peab Tarbija saatmiskulud hüvitama. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood ellenrichard.com tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele (SmartPost). Kauba kohaletoomine toimub tavapäraselt 1-3 tööpäeva jooksul. E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed. Veebipood ellenrichard.com ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ellenrichard.com ei saanud mõjutada ega ette näha.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega, siis teavitab ellenrichard.com sellest Sind ning tagastab Sulle tasutud raha (sh kauba üleandmise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul teate saatmisest. Juhul kui toode saab kahjustada kohaletoimetamise käigus, on Tarbijal õigus veebipood ellenrichard.com sellest teavitada ning edasi selgitab kahju tagamaid veebipood oma logistikapartneriga.

 

Isikuandmete töötlemine

Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks. Veebipoel ellenrichard.com on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi ja meiliaadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale vastaval kahepoolsel kokkuleppel.

Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel ellenrichad.com. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs

 

Pretensioonide esitamise kord

Veebipood ellenrichard.com vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale. Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda 14 tööpäeva jooksul veebipood ellenrichard.com poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti. Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad veebipood ellenrichard.com ja Tarbija omavahel kokku. Parandamise kulud katab veebipood ellenrichard.com. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

 

ESTO järelmaks

ESTO  järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Lisa sobivad tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaks. Ostu kinnitamisel vali endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

  • ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70. aastased Eesti Vabariigi kodanikud. 
  • ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule. 
  • ESTO järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.  

TÄHELEPANU! Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 290-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 38.19%, kuumakse suurus 28.67 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 344.04 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO? ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2000 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 200 000 kliendi. 

Tutvu tingimustega siin: esto.eu/ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga - info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas.

 

10. Klienditugi

Klienditoe telefon on +372 5110460, millele saab helistada tööpäevadel E-R (9:00-17:00), või kirjutada kiri aadressile info@ellenrichard.com