fbpx

1. Müügitingimuste kehtivus

1.1. Müügitingimused kehtivad ellenrichard.com veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja ELLEN RICHARD DESIGN OÜ (edaspidi Veebipood ellenrichard.com) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad ellenrichard.com  veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

1.3.Veebipood ellenrichard.com jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel ellenrichard.com

 

2. Hinnainfo

2.1. ELLEN RICHARD DESIGN OÜ on käibemaksukohuslane ning kõik hinnad kodulehel on koos käibemaksuga.

2.2. Ostudele lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile. Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta.

2.3. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja ELLEN RICHARD DESIGN OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

2.4. Veebipood ellenrichard.com jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel ellenrichard.com

 

3. Tellimuse vormistamine

3.1. Valige sobiv toode.

3.2. Lisage soovitud tooted ostukorvi.

3.3. Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „MINE MAKSMAˮ.

3.4. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja makseviis ning vajutage lingile „Tellimuse ülevaadeˮ. Valides makseviisiks “Maksekeskus”, saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV pank) või VISA ja Master kaartidega vôi PayPaliga. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt.

3.5. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

3.6. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 9.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 17, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

 

4. Müügilepingu jõustumine

4.1. Kauba müügilepinguga kohustub veebipood ellenrichard.com andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood ellenrichard.com poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood ellenrichard.com’le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

4.2. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

4.3. Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

4.4. Ellen Richard Design OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile

 

5. Kohaletoimetamine

5.1. Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta.

5.2. Toote tagastamisel peab Tarbija saatmiskulud hüvitama.

5.3. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood ellenrichard.com tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele (Omniva). Kauba kohaletoomine toimub tavapäraselt 1-3 tööpäeva jooksul.

5.4. E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.

5.5. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

5.6. Veebipood ellenrichard.com ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ellenrichard.com ei saanud mõjutada ega ette näha.

5.7. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega, siis teavitab ellenrichard.com sellest Sind ning tagastab Sulle tasutud raha (sh kauba üleandmise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul teate saatmisest.

5.8. Juhul kui toode saab kahjustada kohaletoimetamise käigus, on Tarbijal õigus veebipood ellenrichard.com sellest teavitada ning edasi selgitab kahju tagamaid veebipood oma logistikapartneriga.

 

6. Tagastamisõigus

6.1. Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.

6.2. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemise eest vastutab Tarbija.

6.3. Ostust taganemisega kaasnevad kulud (nt postikulud) tasub Tarbija.

6.4. Kui tootel esineb kahe aasta jooksul tehnilisi probleeme (näiteks õmblustega), võib Tarbija pöörduda veebipood ellenrichard.com poole sooviga toodet parandada ilma selle eest maksmata.

6.5.Otsus, kas toote kahju on tekkinud veebipood ellenrichard.com tehnilise vea pärast, või on Tarbija toodet valesti kasutanud, ütleb veebipood ellenrichard.com töötaja erialane pilk.

6.6. Kui Tarbija on toodet kasutanud mitte sihtotstarbeliselt või muul moel toodet vigastanud, ei ole veebipood ellenrichard.com kohustatud toodet parandama, välja vahetama või tasutud raha tagasi maksma. Kehtib ka juhul, kui toote kahju on tekkinud Tarbijast sõltumatul põhjusel. (Näiteks juuksur ajab juustevärvi riiete peale)

6.7 14 päeva jooksul tagastatud toote eest makstud raha peab veebipood ellenrichard.com tagastama kliendile 3 tööpäeva jooksul peale tagastatud toote kättesaamist ja selle konditsiooni määramist.

 

7. Isikuandmete töötlemine

7.1. Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

7.2. Veebipoel ellenrichard.com on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi ja meiliaadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale vastaval kahepoolsel kokkuleppel.

7.3. Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

7.4. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel ellenrichad.com.

7.5. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs

 

8. Pretensioonide esitamise kord

8.1. Veebipood ellenrichard.com vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.

8.2. Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda 14 tööpäeva jooksul veebipood ellenrichard.com poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.

8.3. Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

8.4. Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad veebipood ellenrichard.com ja Tarbija omavahel kokku. Parandamise kulud katab veebipood ellenrichard.com.

8.5. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

 

9. Klienditugi

Klienditoe telefon on +372 5110460, millele võib helistada tööpäevadel E-R (9:00-17:00), või kirjutada kiri aadressile info@ellenrichard.com